wtorek, 17 listopada 2020

{29} Listopadowe klimaty, i kolejna zawieszka na choinkę

 Dzisiaj mnie  dopadła lekka  świąteczna  myśl. że święta to już  za bez mała miesiąc będą. Biorąc pod uwagę fakt, że miesiące teraz mijają w tydzień, to naprawdę zaraz te święta będą nam na głowie siedzieć :)

Co tam u mnie, mało haftowania, dużo jakiegoś nieprzydatnego zmęczenia, czas teraz podzielony bardziej na czas z pracą i  z Bombelkiem, ze sprzątaniem lub jakimś bezsensownym nicnierobieniem, czytaj: oglądaniem nagle serialu. A zobaczę co to i tak się siedzi jak ten nieogar i głupoty ogląda a robota skrzeczy gdzieś w kącie, pranie z 50 pralek na ten przykład.

Na szczęście  oglądanie to ostatnio też nie mój konik,  chyba najbardziej to mi spanie wychodzi :)

Ale nieważne, co u nas, zdrowi póki co, odpukać jesteśmy, patrzymy na rozwój sytuacji i czekamy co dalej. 

Urobiłam choineczkę na zabawę  u KASI

jedno ujecie tylko bo i nie ma gdzie i kiedy poszaleć ze zdjęciami .

Mój ślubny ocenił, że wygląda jak gruszka konferencja, zatem macie do wyboru, albo choinka. albo gruszka :)

 


 

Kurde nawet teraz jak to piszę to  mi  się  nie chce tego pisać  i zasypiam a jest 16,40, no dramat, idę na kawę ...

 za oknami póki co jeszcze pięknie bywa i kolorowo, zatem cieszymy oczy jesienią.

 Nasza Mała uwielbia chodzić po liściach, a z tym chodzeniem to taki ambaras jest, że ona biega, zatem co i raz nos podrapany od spotkań z chodnikiem, jakieś szelki trzeba kupić, uprząż dla konia, czy cóś. żeby tak nie biegała :)

Serdeczności i zdrówka i 36,6 na termo :)
6 komentarzy:

 1. Z takim bąbelkiem może być ubaw. Nic dziwnego że zmęczenie bierze . Ja mam to za sobą Wnusia ma pięć lat, a drugie może przede mną, bo druga wnusia ma dziesięć miesięcy. A to zmęczenie też mnie bierze, nic mi się nie chce. O świętach nawet nie myślałam, dopieto Ty mi uświadomiłaś, że to rzeczywiście za moment bedzie. A co do choinku, tudzież gruszki, może jeszcze jakaś czapka świąteczna. Zresztą jak zwał, tak zwał, ważne że ładna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi ta zawieszka bardzo się podoba :). Kształt oryginalny, ale jest cudna :). Dzieciątko też urocze nawet z odrapanym noskiem :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Choineczka gruszkowa jest świetna. Wspaniałe zdjęcia malutkiej 🥰🥰 . Pozdrawiam cieplutko 💖💖

  OdpowiedzUsuń
 4. W życiu mi się gruszka z choinką nie skojarzyła, ale faktycznie tutaj widać pewne podobieństwo :D Najważniejsze, że powstała kolejna (nietłukąca się) ozdoba, która zaciekawi malutkie rączki.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Malutka cudowna nawet z rozbitym noskiem, może to choinkowa gruszka, ale co tam, każdy widzi to co chce widzieć.U mnie też marazm jesienny, pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewuszka śliczna i tyle radości daje nawet jak się patrzy tylko na zdjęcia :-). A u mnie hafcik też powstaje na zabawę i mama zobaczyła w nim... gruszkę a to aniołek będzie. Co z tymi gruszkami ???. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń

Miło mi będzie jak zostawisz swój komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...