czwartek, 1 lipca 2021

{11} Może jakaś mądra głowa mnię poradzi :)

 Jak w tytule - w kwestii nagłówka bloga. Do tej pory czyli od lat wielu zmieniałam sobie nagłówek bloga jak mi tam w duszy zagrało , aż do dzisiaj, ja tu wklejam fotę jak zawsze, stosowną do pory roku a tu proszę  bardzo, znaczek pocztowy się pojawił zamiast foty na całą szerokość bloga. 

Ja rozumiem udogodnienia i nowości ale  może bez przesady :)

Ma ktoś jakieś pomysły jak to obejść?
2 komentarze:

 1. Cześć Ulka, doskonale Cię rozumiem, jednak tych jak to ładnie nazwałaś ''udogodnień i nowości nie rozumiem''wcale, powiem więcej, szlag mnie trafia, bo tracę w tej przestrzeni na sprawy techniczne coraz więcej czasu...żeby jak to ładnie znowu nazwałaś ''obejść'' Problem obeszłam w ten sposób, że wrzuciałm zdjęcie w jakiś folder w chmurze i stamtąd go załadowałam, ale jego adres url...czy jakoś tak, normalnie tak zwykle, prosto z folderu na komputerze się nie da, bo traci jakość. Mam wrażenie, że robią to celowo, by człowieka zniechęcić do pisania na blogspot.
  Od wczoraj mam problem zmienić profilowe, kiedyś było to parę sekund, teraz główkuję jak to obejść...nie obeszłam jeszcze i mam przegorzany w profilowym :( Pozdrawiam, nie wiem czy pomogłam...bo może znowu jakaś nowość, boję się już cokolwiek zmienić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki kochana rozeznam sie w wolnej chwili i dam znać czy pomogło :)

   Usuń

Miło mi będzie jak zostawisz swój komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...