piątek, 27 maja 2022

{10} Zawieszkowa renowacja

 Kiedyś kiedyś, chyba to był rok 2020, nie bardzo miałam pomysł i czas  też prawdopodobnie aby  jakoś zagospodarować czy przyozdobić zawieszkowe hafty i dzisiaj dwa z nich dostały nowy wygląd, zyskały mam nadzieje na urodzie i funkcjonalności.

Powiem szczerze, że mam  sporo takich zawieszek, które przejdą taką renowację, bo nie bardzo mi się podobają w takim stanie w jakim są, czyli chodzi albo  o prowizoryczne wykończenie, albo wykończenie, które przestało mi się podobać :) 

Kupiłam trochę styropianowych medalionów, ale póki co  nie za bardzo umiem się z nimi bawić,  jest to na razie dość histeryczne wciskanie materiału w wyciętą szczelinę.

 Mam wrażenie, że powinno być to nieco mniej kłopotliwe, nie bardzo wiem co robię nie tak.

Ale oczywiście  uporałam się :)

pierwszy jest miś , wersja obecna a tu poprzednia, niestety nie mogę znaleźć lepszego zdjęciai mini choinka wersja obecna

i wersja poprzednia 


Powoli pewnie dokończę i resztę, i doszyję te które rozdałam szczodrze, bo przecież innym też się przydadzą na choinkach:)

serdeczności !
 


7 komentarzy:

 1. Przemiana na plus :) Pomponiki są znakomitą oprawą haftów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) tak pompony to moje odkrycie sprzed trzech lat, są uniwersalne i pasują niemalże do wszystkiego, nieraz kryją drobne niedoskonałości, dla mnie ideał :)

   Usuń
 2. Dla mnie stara i nowa wersja bardzo się podoba. Z czasem nam się coś znudzi i pragniemy zmiany. Ja też często zmieniam różne rzeczy. Pozdrawiam serdecznie 🌷🌷🌷🌷

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A miło mi :) ja potrafię zmieniać i kilka razy, jak mi czas pozwala i fantazja :)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) kiedyś moim marzeniem było mieć choinkę ubraną w ręcznie robione ozdoby. Po trzech latach mam już tyle, że ledwo się mieszczą na choince :)

   Usuń
 4. Cudownie na pewno wyglądają na choince. A może kiedyś pokażesz swoją choinkę :-)?

  OdpowiedzUsuń

Miło mi będzie jak zostawisz swój komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...