wtorek, 21 czerwca 2022

{12} Zawieszka wielkanocna - fiołki w skorupce

 Hej hej

Zasadniczo motyw powinien pasować, skorupka od jajka jest, fiołki są kwiatkami wiosennymi - do Wielkanocy pasuje, trochę...

 
 Nie wiem które tło lepsze więc wybrałam trzy opcje :)

zabawa trwa u Małgosi na blogu 

https://theprimitivemoon.blogspot.com/Niekiedy ciężko jest upolować co  "gęstszego" w tematyce Wielkiej Nocy - coś co nie będzie za duże, i ściśle nawiązywało do tradycji religijnej. Zatem pozostają do dyspozycji baźki, jajka, żonkile kurczaki, króliki, zające, skorupki, baby wielkanocne itp. Mam tego w opór, zdecydowanie się na kolejny haft to przeglądanie dziesiątków schematów, bo i to by się chciało i tamto. Wybór jest zawsze trudny. 

To samo mam ze świątecznymi na Boże Narodzenie, żeby za duży nie był bo nie dam rady wyhaftować, wszak w tym samym czasie jadę z wielkanocnym i jeszcze jakimiś pokątnymi haftami, które zaczynam pomiędzy.

 A obecnie to mam zabawę z rehabilitacja barku, skrochmaliłam się z przedostatniego schodka i niby upadłam niegroźnie, a okazało się, że objawy dały znać dopiero po trzech dniach.

Czyli naciągnęłam sobie mięsień w barku, i w kolanie co spowodowało zebranie się wody w kolanie i mam wesoło teraz.

Do tego dzisiaj przyplątało mi się przeziębienie i mam ochotę  położyć się i nie wstać, a do roboty trzeba we czwartek :(

Ale! widać tak ma być, trzeba w intencji kogoś bardziej dotkniętego chorobami poświęcić swoje niedogodności i nie marudzić. 


Lato w pełni, wszystko kwitnie, jemy truskawki, wnusia rośnie, czego chcieć więcej :)


serdeczności!


4 komentarze:

 1. Zdrówka przede wszystkim! Możliwie jak najwiecej odpoczynku i skutecznej rehabilitacji.
  Zawieszka jak najbardziej w typie wielkanocnym. Mam podobnie z wzorami, zdecydowanie więcej do wyboru w małych formatach jest w tematyce bn. Aha i jeszcze na końcu ten beagle ❤ pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Dzisiaj jest już lepiej a blogger chyba nie lubi swoich użytkowników, bo dodanie komentarza, niekiedy graniczy z cudem, czy to u siebie czy u kogoś ;)

   Usuń
 2. Zawieszka piękna, u Ciebie nie może być inaczej. Zdjęcie wnusi cudne, jak dzieci szybko rosną!!!
  Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia, w domu też mam takiego z naciągniętym barkiem...

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna zawieszka z jajeczkiem. Bardzo podoba mi się ta kulkowa tasiemka na brzegach zawieszki. Szybkiego powrotu do zdrowia!

  OdpowiedzUsuń

Miło mi będzie jak zostawisz swój komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...